کمکم کنید

نمی دونم چرا دلم برای چیزایی تنگ میشه که نباید تنگ بشه. دوست دارم بابامو بغل کنم، دوست دارم مامانمو بوس کنم. دوست دارم دوستشون داشته باشم. دوست دارم عاشق هم باشیم.

دلم برای یه خونواده ی واقعی تنگ شده... دلم برای بچگیام که میشستیم دور هم و با هم میوه میخوردیم و فیلم میدیدیم تنگ شده. دلم برای اون روزایی که برف می اومد و مدرسه ها تعطیل میشد و بابام بیشتر از ما خوشحال میشد تنگ شده. 

نمی دونم چرا دیگه دوستشون ندارم. ما 4 تایی داریم همدیگرو تحمل میکنیم. چرا کسی نمیاد ما رو نجات بده. ما که نمیتونیم خودمونو نجات بدیم. از اون روزای خوب خیلی میگذره و دیگه به اون روزا نمیرسیم. ناخواسته و خواسته همدیگرو اذیت میکنیم و ناراحت میکنیم. دل همدیگرو میشکنیم.

آخه چرا اینطوری شدیم؟ دوست دارم برم و دیگه نبینمشون. یعنی اینطوری حالم بهتر میشه.؟؟؟

حالم خوب نیست. کمکم کنید.

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
tajrobenik

دنبال راه حل باش.

شاهِما پیدایشگر

به نام خداوند بخشنده مهربان با عرض ادب و احترام به شما نوسنده فرهیخته . نمی دانم نوشته شما یک دلنوشته است یا یک واقعیت از زندگی شما ؟ چرا از ناامیدی حرف می زنید نمی دانم . هیچ شخصی به جز شخص شما نمی تواند بهتر از دیگران به شما كمك نماید . خودتان باید آنچه را که دوست دارید بخواهید و به دنبال رسیدنش باشید . شاد و پیروز باشید

پیمان دانشفر 22 ساله

زندگی سوختن و ساختن است و در نهایت تجربه آموختن هر چیزی روزی حل میشه امیدوارم این حس شما نیز به درایت خودتون حل شه ... ! بهترین کمک همیشه خود انسانه ... میو میو