انديشه

من به بلندی شب می انديشم و سپيدی سحر

به زيبايی روز

که نگاه تو را

گوشه ای می شود.

(...)

/ 27 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسل

سلام بروی ماه دختر م که طبعی همچون آب زلال دارد. دخترم درمورد بلندی شب و طلوع سپيدی سحر اشاره نموديد . چرا عاشق بلندی شب وطلوع سپيدی سحر هستيد ؟!

ابوالفضل

با عرض سلام و احترام : اولين بار است که توفيق بهرمندی از رقص زيبای قلمتان نصيبم می شود . به فراخور حال و توفيقم از آن بهره ها بردم .... ايام به کام و موفق باشيد.

آرش

سلام ای کاش عشق را زبان سخن بود ای کاش عاشق را خلوص سخن باشد ای کاش معشوق را حرمت عشق باشد موفق باشی

سينکی

به نظر من هم هميشه به زيبايی ها فکر کن من دوستت نيستمتو لينک دوستانت منو نذاشتی

داريوش

سلام...مرسی..زيبا بود....افرين ادامه بده همين طوری...ياحق به روزم...

محمد

کاش ادامه شعر رو ميدونستم...

داريوش

سلام....اری بانو بايد انديشيد حتی اگر در ورای انچه می انديشيم تهی بودن وحشت ناکی کمين کرده باشد....عمری است که بايد گذراند ....با ظاهر زيبا و دلی صبور اما با خون.....اری بيانديش به روز که جز تکرار برای تو هيچ ندارد و به شب که چشم های زيادی را به خو متعلق می داند.....اری بانو...ياحق...زيبا بود..مرسی

مهدی محرری

از صدای سخن عشق نديدم خوش تر يادگاری که در اين گنبد دوار بماند سخن عشق را از هر زبان که می شنوم نامکرر است و تو تکرار نشدنی ترین سروده ی خدایی

نسل

با سلام همه وهمه دم از عشق ميزنند ، آیا این عشق صوری ، مجازی، خاکي وزمينی است يا اينکه عشق لاهوتی ،معنوی و خدايی است که بمصداق قرآن کريم وفرقان عظيم ،وان من شی الا يسبح بحمده ميباشد ، يعنی هر چيزی که در اين جهان آفرينش وجود دارد خداوند را عاشقانه وکريمانه ستايش ميکنند. وفردوسی چقدر زيبا ميفرمايد که، به هستيش بايد که خستو شويم زگفتار بيکار يکسو شويم.